Privātums

e-biblioteka.lv privātuma politika


Mums ir svarīgs jūsu privātums. Lai labāk izprastu veidus, kā E-BIBLIOTEKA (turpmāk – portāls) aizsargā jūsu privātumu un kādi dati tiek saglabāti, apmeklējot šo vietni, iepazīstieties ar mūsu privātuma politiku.

Lai uzlabotu portāla darbību mēs ievācam statistikas informāciju par lietotāju darbībām – biežāk apmeklētās lapas, tīmekļa vietnes no kurām apmeklētāji ir ieradušies portālā, atslēgvārdi, kurus izmantojot apmeklētāji ir ieradušies portālā. Šī informācija tiek iegūta, izmantojot sīkdatnes (“cookies”), kas tiek ievietotas apmeklētāju ierīcē, apmeklējot praktiski jebkuru tīmekļa vietni internetā. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek nosūtīti uz jūsu ierīci (dators, planšete, mobilais telefons) portāla apmeklēšanas laikā. Portāls saglabā šīs datnes jūsu ierīcēs, kad atverat portālu.

Katram lietotājam tiek piesaistīta anonīma sīkdatne. Ar tās palīdzību nevar noteikt apmeklētāja personību, taču var labāk izprast apmeklētāju kopējo rīcību un intereses (kvantitatīva statistika).

Vienīgā iespēja portālam iegūt precīzu informāciju par lietotājiem ir to labprātīga rīcība – šīs informācijas ievietošana komentāros (ja tas ir iespējams) vai e-pasta nosūtīšana, izmantojot sadaļā Kontakti pieejamo veidlapu.


Google reklāmas sīkdatnes

Portāla darbību nodrošināšana entuziasms un tajā izvietotās reklāmas. Reklāmu attēlošana ir atkarīga no apmeklētāju iepriekš veiktām darbībām šajā portālā un citās tīmekļa vietnēs, jo to izvietošana un attēlošana noris izmantojot Google Adsense platformu. Šī platforma balstās uz sīkdatņu izmantošanu un nodrošina reklāmdevējiem iespējas rādīt lietotājiem personificētas reklāmas, t.i. tādas reklāmas, kas balstās uz to interesēm un iepriekš veiktām darbībām.

Google Adsense reklāmu tīklā tiek izvietotas reklāmas, ko izvieto Google partneri un to Google sertificētu reklāmas tīklu partneri. Kad lietotāji apmeklē kādu no Google un to partneru vietnēm, lietotāju ierīcēs tiek izvietotas sīkdatnes, kas ļauj reklāmdevējiem labāk izprast apmeklētāju plūsmu, attēlot atbilstošas reklāmas un veikt citas mārketinga aktivitātes.

Lietotāji var atteikties no personalizētas reklamēšanas, apmeklējot Reklāmu iestatījumus (šeit – https://www.google.com/settings/ads). Tāpat lietotāji var atteikties no trešo pušu reklāmas devēju sīkdatņu izmantošanas un personalizētu reklāmu izmantošanas, apmeklējot šo vietni – aboutads.info.


Sīkdatņu un personīgo datu dzēšana

Papildus tam ikvienam portāla apmeklētājam ir iespēja jebkurā brīdī dzēst savā ierīcē (interneta pārlūkā) saglabātās sīkdatnes, dzēšot kešatmiņu un sīkdatnes.

Apmeklējot E-BIBLIOTEKA jūs piekrītat, ka mēs uzkrājam un izmantojam sīkdatnes jūsu ierīcē. Piekrišanu varat atsaukt dzēšot saglabātās sīkdatnes jebkurā laikā (skat. iepriekšējo paragrāfu). Ņemiet vērā, ka katra ierīce uzkrāj sīkdatnes atsevišķi un var būt nepieciešams izdzēst sīkdatnes no visām ierīcēm.

Ja vēlaties, lai dzēšam jūsu personīgos datus, kas norādīti komentāros vai e-pastā, saziņas formā, atsūtiet mums vēstuli, izmantojot sadaļā Kontakti pieejamo veidlapu. Pieteikumā norādiet kādu informāciju vēlaties dzēst, savu vārdu un uzvārdu. Ņemiet vērā, ka jūsu dati jau var būt izdzēsti iepriekš, jo mēs nemēdzam tos glabāt ilgstoši.

Share This