Radio online – ērti, vienkārši un bez maksas

Radio ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Daļa joprojām izvēlas klausīties ziņu pārraides vai mūziku savā radio mājās, birojā vai automašīnā. Uzgriez savu mīļāko radio staciju un klausies visu dienu, taču ar laiku tas apnīk. Dziesmas sāk atkārtoties, sāk likties, ka nepārtraukti skan ziņas un reklāmas un rodas apnikums. Viena no iespējām, kā apiet šos ierobežojumus ir radio klausīšanās internetā.

Lai klausītos radio online ir nepieciešams mobilais tālrunis, planšete vai dators ar interneta pieslēgumu.
Jāatver fano.lv – pieejami visi radio latviešu valodā un daudzi kanāli svešvalodās (angļu, krievu u.c.)

Klausītāji var izvēlēties Latvijas vai ārzemju radio stacijas, kas atskaņo dažādus mūzikas stilus un žanrus. Kamēr vienā kanālā skan reklāmas, ir iespējams ērti pārslēgties uz citu staciju. Šī iespēja ir sevišķi noderīga cilvēkiem, kas ikdienā strādā pie datora – birojā vai mājās.

Atšķirībā no mūzikas straumēšanas vietnēm, kas liek klausīties reklāmas vai cenšas pārdot maksas pakalpojumus, online radio nodrošina iespējas klausīties mūziku bez maksas jebkurā vietā pasaulē bez maksas.

Interneta radio nostāda visas radiostacijas vienādā stāvoklī un ļauj mazbajiem kanāliem veiksmīgi konkurēt ar tirgus līderiem. Beigās ieguvējs ir klausītājs, kas saņem kvalitatīvāku pakalpojumu. Ir vērts izmēģināt.