Gardākās receptes ikdienai un svētku galdam. 

Piparkūkas

Labākā piparkūku mīklas recepte ir vienkārša un garšīga pat bez cepšanas. Izmantojot šo recepti piparkūkas būs gardas un kraukšķīgas. Pieliekot sodu 2 tk. piparkūkas būs gaisīgākas, bet, lai tās būtu cietākas sodu var nelikt vispār.   SAREŽĢĪTĪBA viegli IZMAKSAS...

Biešu zupa

Ēdiet gardo biešu zupu un slavējiet. Bērnības garša tavā virtuvē. Vienkārša recepte ar ko pārsteigt mājiniekus, bērnus un ciemiņus.

Plānās pankūkas

Ātri un viegli pagatavojamas plānās pankūkas. Recepte piemērotai brīvdienām, svētku dienām, kā arī vienkārši, lai palutinātu savus mazos vai otru pusi. Labu apetīti.

Frikadeļu zupa

Frikadeļu zupa

Ātri pagatavojamā frikadeļu zupa ir ēdiens, kam jābūt katras ģimenes arsenālā. Iemācies un gatavo katru mēnesi.

Ķirbju pankūkas

Vienkāršs un ātrs veids kā likt notiesāt ķirbi arī bērniem – ķirbju pankūkas. Ēdīs arī tie, kas ikdienā par ķirbji rauc degunu.

Rauga pankūkas

Gardum gardās rauga pankūciņas bija garšīgas bērnībā un ir tādas joprojām. Pagatavo sev un bērniem. Ātri un garšīgi.

Kartupeļu pankūkas

Latviešu (ne)nacionālais ēdiens – kartupeļu pankūkas garšo praktiski visiem, jo to bāze ir mūsu iecienītais kartupelis. Ātrā un vienkārša recepte.

Kefīra pankūkas

Mazās, garšīgās kefīra pankūciņas ir kārums lieliem un maziem ēdājiem, turklāt izdodas jau pirmajā reizē. Iepriecini ģimeni ar šo gardumu brīvdienās, svētkos vai jebkurā citā dienā, kad gribas, ko garšīgu.

Siera kūka bez cepšanas

Siera kūka bez cepšanas

Pagatavo gardo siera kūku sev vai draugiem. Neko nevajadzēs cept un salduma līmeni vari pieskaņot savām garšas kārpiņām. Šī kūka garšos pat tiem, kas parasti kūkām met līkumu.

Biezpiena sacepums

Biezpiena sacepums

Atceries skolā ēsto biezpiena sacepumu? Mīksts, salds, garšīgs.. Šis ir tāds pats vai pat vēl labāks. Izmēģini un nogaršo.

Biezpiena plācenīši

Biezpiena plācenīši

Gribas kaut ko saldu, bet ne pārāk saldu? Biezpiena plāceņi ir ideāla izvēle. Papildini ar ievārījumu būs vēl saldāki vai pievieno skābo krējumu un ēd šmakstinoties.

Auzu pārslu cepumi

Auzu pārslu cepumi

Auzu cepumi ir garšīgi un lēti. Mājās gatavoti tie būs daudz veselīgāki kā veikalā pirkti. Recepte ir vienkārša un auzu pārslu cepumus izcepsi teicami jau pirmajā reizē.

Smilšu mīklas cepumi

Smilšu mīklas cepumi

Ātri un viegli pagatavojamie smilšu cepumi – ar bezgalīgām variācijas iespējām. Sanāks jau pirmajā reizē.

E BIBLIOTĒKA
Share This