Dzimšanas diena ir ikviena cilvēka nozīmīgākā diena, kuru atzīmējam katru gadu un ceram saņemt apsveikumus un dāvanas. Interesants fakts: Vairākās Āzijas valstīs bērni to dzimšanas brīdī tiek reģistrēti kā 1 gadu veci. 

Dzimšanas dienas pantiņi ar humoru

Dzimšanas dienas pantiņi ar humoru

Smieklīgi apsveikumi dzimšanas dienā un pantiņi ar humoru ir vajadzīgi, ja gribi, lai otrs pasmejas vai vismaz pasmaida savā īpašajā dienā.

Īsi vēlējumi dzimšanas dienā

Īsi vēlējumi dzimšanas dienā

Novēlējumi dzimšanas dienā ir vajadzīgi katru gadu. Jo vairāk draugu un radu, jo vairāk pantiņi un apsveikumi būs nepieciešami un tas ir labi. Katru tuvo cilvēku vienmēr vajag apsveikt. Viņi ir to pelnījuši.

Kā vislabāk apsveikt dzimšanas dienā? 

Apsveikt otru dzimšanas dienā vai citos svētkos ir vienkārši, taču būsim godīgi, reizēm ir slinkums vai gluži vienkārši negribas to darīt. Satiekoties klātienē, vienkāršākais veids kā to izdarīt ir paspiest roku un pateikt “Apsveicu dzimšanas dienā” vai “Daudz laimes dzimšanas dienā”. Ja sveic pretējo dzimumu, var iedot arī buču uz vaiga.

Situācijās, kad atrodamies tālu viens no otra vai vienkārši nesanāks satikties, labākais variants ir nosūtīt apsveikumu elektroniski (e-pastā, sms vai kā citādi). Šeit lieti noder dzimšanas dienas pantiņi un dzejoļi, kas pieejami E-bibliotēkā. Sūtīt pantiņu vienu pašu vai papildus iegādāties arī kādu dāvanu karti, ko nosūtīt elektroniski, tā jau ir katra paša izvēle.

Ja par nozīmīga cilvēka dzimšanas dienu atcerējāties laicīgi un zinat jubilāra mājas adresi, apsveikumu var sūtīt pa pastu ar īstu vēstuli. Tas viennozīmīgi izraisīs daudz lielākas emocijas nekā, ja nosūtīsiet novēlējumu elektroniski. Samērā liela iespēja, ka būsiet vienīgais, kas sūtījis laba vēlējumu tradicionālā formā, līdz ar to nedalīta uzmanība garantēta. Apsveikuma kartiņas sūtīšana pa pastu ir īpaši noderīga, ja pantiņu vēlaties nosūtīt vecāka gadagājuma cilvēkam, kas ar tehnoloģijām ir uz jūs. Sūtot apsveikumu pa pastu, varat papildus nosūtīt arī kādu mazāku vai lielāku dāvaniņu.

Tiekoties klātienē apsveikšanas nosacījumi jau ir pavisam citi. Varam apmierināties ar minimālo programmu, ko apspriedām pašā sākumā vai iet soli tālāk. Ziedi, kūka (ar vai bez svecītēm), biļetes uz koncertu, SPA procedūras, izklaides pasākums, saimniecībā noderīgas lietas, grāmata, kosmētika vai kaut kas, kas saistīts ar gaviļnieka hobijiem. Varianti dāvanām ir dažādi, bet pats minimums ir ziedi sievietēm un kāds dzēriens vai kārums vīriešiem. Ko tieši dāvināt, tas jāizlemj jums pašiem, varianti ir daudzi un dažādi. Ja nekas nenāk prātā, arī dāvanu karte var būt glābiņš šādās situācijās.

Vai apsveikums jubilejā ir labākā dāvana?

Nē, dzimšanas dienas pantiņi un dzejoļi ir minimālā programma, kuru izpildot varat ievilkt sev ķeksīti. Jubilārs būs apsveikts, taču varat iet soli tālāk un pagodināt viņu ar savu klātbūtni vai dāvanu. Tuvākos draugus, radus, kolēģus vai paziņas uz savu dzimšanas dienu parasti uzaicina. Tajā pašā laikā ir daudzi vientuļi cilvēki Latvijā, kuriem nav ne draugu, ne radu ar pietiekami tuvām attiecībām. Viņi priecājas arī par saņemtu pantiņu. Ja nosūtīsiet dzejolīti ar īstu kartiņu, tā, visticamāk, tiks saglabāta un varbūt pat stāvēs goda vietā, bet pēc tam atvilknē par piemiņu vēl daudzus gadus.

Apsveikuma pantiņi ir dažādi – jautrie, ar humoru, novēlējumi vai tādi, kas ietver dažādas gudrības par dzīves plūdumu un ritējumu. Dzejolīti varat izdomāt paši vai arī izmantojiet kādu no apsveikumiem, kas ir pieejams E-bibliotēkas katalogā. Apsveikums sievai, vīram, brālim, māsai, darba kolēģim, tēvam, mātei, vecvecākiem – katram būs piemērotāks cits. Lasiet, vērtējiet un atrodiet konkrētai situācijai piemērotāko.

E BIBLIOTĒKA
Share This